سبد خرید
0

وسترن دیجیتال

در حال نمایش یک نتیجه

کمپانی وسترن دیجیتال یکی از بزرگترین تولید کنندگان دیسک سخت در دنیاست که در سال ۱۹۷۰ توسط الوین فیلیپس در کالیفرنیا تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا بزرگترین تولید کننده و فروشنده چیپ‌های ماشین حساب در دنیا بود که در سال ۱۹۷۶ بعد از ورشکستگی تولید محصولاتی نظیر سی پی یو و فلاپی را شروع کرد و پس از آن در سال ۱۹۸۰ تولید هارد دیسک را آغاز کرده است و آماده رقابت و مبارزه جدید گشت. این شرکت با ورود به دنیای ذخیره سازی و نشان دادن توانمندی و کیفیت محصولات خود با شرکای جدید چون IBM و Compay قرارداد بست که تولید و عرضه کنترلر هارد دیسک AT/PC با نام WD1003 نتیجه همکاری و مشارکت با کمپانی IBM بود و حق استفاده از فناوری های انحصاری این شرکت و ادامه همکاری تا سال 2000 بار دیگر وسترن دیجیتال را به بالاترین سهم فروش هارد دیسک رساند.

وسترن دیجیتال با تولید انواع محصولات با برند WD یا WDC و دیگر برندها با کاربردهای متفاوت همواره به فکر توسعه و تغییر در مسیر تولیدات خویش است.

برندهای ذخیره سازی حرفه ای و سطحی وسترن دیجیتال:

WD: یک برند جهانی در حوزه ذخیره سازی دیتاست و این امکان را فراهم می‌کند تا کاربران تجربه حفظ محتوای دیجیتال در دستگاه‌های مختلف را داشته باشند و تمام اطلاعاتی که برایتان مهم است در فضایی امن نگهداری کنید.

Scan Disk: برندی است که بسیاری از کاربران عملکرد و کیفیت Scan Disk اطمینان کامل دارند.

G-Technology : ارائه راهکارهای ذخیره سازی پیشرفته و حرفه ای برای رشد عکاسان حرفه ای استودیوها و سازندگان و ادیتورهای ویدئو در محیط‌های هنری پر فشار را در رزومه کاری خود دارد.

همچنین کمپانی وسترن دیجیتال با تولید انواع هارد با کاربردهای متفاوت هر طبقه هارد از لحاظ کاربری در رنگ های متفاوت دسته بندی کرده است و مشخص می‌کند که هر کاربر برای هدفی که دارد چه نوع هاردی را تهیه کند که این نوع طبقه بندی مختص کمپانی وسترن دیجیتال است.

سری قرمز(WD Red) : مخصوص استفاده در سرورهای ذخیره‌سازی جهت حجم کار زیاد

سری آبی(WD Blue) : مخصوص مصارف خانگی با عملکرد با ثبات در استفاده روزانه

سری سبز(WD Green) : مخصوص مصارف خانگی با عملکردی مناسب و مصرف پایین انرژی

سری مشکی(WD Black) : مخصوص کامپیوترهای کاری و قدرتمند با برترین بازدهی

سری قرمز حرفه ای (WD Red pro) : مخصوص استفاده در سرورهای ذخیره سازی با نهایت عملکرد و افزایش اطمینان

سری بنفش (WD Purple) : مخصوص دستگاه ضبط کننده تصاویر دوربین ها (DVR)

سری طلایی (WD Gold) : مخصوص سرور و دیتاسنترها