سبد خرید
0
فروش اقساطی گوشی موبایل ، کامپیوتر و لپ تاپ در لایف رایان زنجان

خرید اقساطی لایف رایان

این روزها برای سهولت دسترسی و راحت‌تر بودن مردم در خریدهای گوناگون، به خصوص وسایل الکترونیکی، روش پرداخت اقساطی بسیار مورد توجه قرار گرفته و ما هم در لایف رایان، توانسته‌ایم متنوع‌ترین روش‌های ارائه تسهیلات را برای شما فراهم کنیم. شما هم می‌توانید با توجه به شرایط مالی خود، در کمترین زمان، خرید قسطی گوشی و دیگر کالاهای دیجیتال موجود در فروشگاه لایف رایان را با خیالی آسوده انجام دهید.

یکی از مورد استقبال‌ترین محصولات برای خرید اقساطی، گوشی موبایل است. خرید قسطی گوشی بدون ضامن انجام می‌شود و شما تنها با داشتن چک صیادی، می‌توانید خرید اقساطی گوشی بدون ضامن را با لایف رایان دریافت کنید.

خرید قسطی انواع گوشی در لایف رایان یک مزیت بزرگ دیگر هم دارد و آن هم قیمت بسیار مناسب محصولات است. شما می‌توانید گوشی بر اساس برند، یا گوشی بر اساس قیمت و کارکرد مد نظرتان را به راحتی در میان انبوهی از گوشی‌های هوشمند موجود در لایف رایان پیدا کرده و آن را با شرایط استثنایی خرید اقساطی کنید.

البته که فروشگاه لایف رایان مختص به فروش گوشی‌های هوشمند نیست و ما محصولات متنوع دیگری را مانند لپ‌تاپ، تبلت، ساعت هوشمند، بند هوشمند و… را پیش‌روی شما قرار داده‌ایم که همگی شامل ویژگی خرید اقساطی می‌شوند. اگر چنانچه قصد تهیه کالا های دیگری را دارید، می‌توانید از فروشگاه لایف رایان به هر دو شکل اقساطی با شرایط استثنایی یا نقدی تهیه کنید.

مدت زمان اقساط بستگی به خود شما دارد و می‌تواند از 1 ماه تا 12 ماه ادامه داشته باشد. با این حال شرایط دریافت تسهیلات در کنار مدت زمان طولانی بازپرداخت، یکی از منطقی‌ترین راه‌های ممکن برای رسیدن شما به محصول الکترونیکی مورد علا‌قه‌تان است.

نکات قابل توجه خرید اقساطی

1. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط بصورت ۱۰ ماهه می باشد.

 

2. به ازای هر قسط یک فقره چک دریافت میشود. در صورتی که در تعداد چک مشکل داشته باشید میتوانید به ازای هر ۲ قسط یا ۳ قسط یک فقره چک ارائه کنید.

 

3. حداقل ۳۰% قیمت دستگاه در هنگام خرید باید نقداً پرداخت گردد.

 

۴. چکهای ماه اسفند حداکثر تا تاریخ ۲۰ ام ماه باید نوشته شود. چک به تاریخ بعد از بیستم پذیرفته نمی شود.

 

۵. جهت استفاده از تسهیلات فوق، به هیچ موسسه و یا بانکی ارجاع داده نمی . کلیه چک های ارائه شده می بایست شرایط زیر را داشته باشد، در غیر اینصورت شرکت تعهدی در قبال پذیرش آنها ندارد.

 

7. حداقل دو سال از افتتاح حساب گذشته باشد. حساب بدون سابقه چک برگشتی و در وجه «جعفر حمیدی» صادر گردد. میانگین حساب حداقل به میزان مبلغ اقساط درخواستی باشد. حسابها از بانکهای معتبر باشد(به غیر از پست بانک). حساب جاری با طرح جدید صیاد و متصل به سیستم شتاب باشد.(حساب های سنتی مورد قبول نیست)

 

8. هر زمان که شما آمادگی تسویه حساب کامل را به صورت یکجا داشته باشید این امر امکان پذیر است و در این زمان کلیه  چک های شما برگشت داده می شود و سود آن به شما برگردانده می شود.

 

9. با توجه به تغییرات قیمت روزانه بازار تا زمان تحویل دستگاه به مشتری امکان تغییر قیمت دستگاه می باشد.